TV-News

“Apet kjo me shamija e me mjekrra kah merret!”/ Arbana Xharra ‘shpërthen’ pas debatit të shumëpërfolur

Në debatin për lejimin e shamisë në shkolla u përfshi edhe gazetarja Arbana Xharra, e cila njëherësh ka reaguar më ...

Dritan Abazoviq bashkon forcat me partitë proserbe dhe proruse, zgjedhin bashkë kryetarin e Budvës

Lëvizja Qytetare URA e kryeministrit Dritan Abazoviq dhe koalicioni i partive serbe, Fronti Demokratik (FD) i kanë bashkuar forcat dhe ...

S’ka li majmuni në Maqedoni/ “Me shumë vëmendje ndiqet situata në përmasa botërore”

Në vendin tonë nuk ka li të majmunit. Mbrëmë, pas katër ditësh pasiguri, testi i banorit të Kërçovës, për të ...

Propozohet ndryshim i Kodit Penal/ Dënim me burg për vozitje mbi 70km në orë nga e lejuara

Janë duke u përgatitur ndryshime të reja të Kodit Penal. Nëse vozitni 70 kilometra në orë mbi shpejtësinë e lejuar, ...

Grubi: Marrëveshja e Ohrit gurëthemeli i të gjitha të arriturave demokratike dhe e rrugëtimit tonë euro-atlantik

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi me rastin e 21 vjetorit të ...

MARKETING

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT